Onze school, fairtrade-school!

Onze school, fairtrade-school!

Onze school mag zich sinds donderdag 24 mei de eerste Fairtrade-school noemen van de gemeente Sudwest Fryslân. Uit handen van wethouder Erik Faber kreeg juf Marjan het Fairtrade-bord wat binnenkort op de gevel van de school zal hangen.
Onze school kreeg dit keurmerk omdat we zo veel mogelijk gebruik maken van producten die vanuit een eerlijke handel zijn gekocht. Ook praten de kinderen af en toe over het belang van de eerlijke handel en hoe het ook anders kan.
Tijdens de uitreiking kwamen ook nog verschillende bedrijven die ook in het zonnetje werden gezet omdat ze bezig zijn met duurzame producten en eerlijke handel.

Het werd een feestelijk moment op het plein waar alle kinderen van groep 1 t/m 8 bij aanwezig waren.
 

<< terug naar overzicht
St. Jozefschool     De Jister 19, 8621 DR Heeg     t 0515 - 44 25 31     info@jozef-heeg.nl